O RemaTV

RemaTV to serwis mający formę wideo portalu, który powstał z myślą o stale rozwijającej się branży reklamowej. Wychodząc naprzeciw współczesnym trendom w przekazie informacji przygotowaliśmy dla Państwa miejsce, w którym odnaleźć można najnowsze wiadomości z życia branży, polecane firmy i topowe produkty z rynku gadżetów, poligrafii, znakowania, reklamy zewnętrznej i wewnętrznej oraz materiały szkoleniowe, które wspomogą pracę managerów i działu handlowego w Państwa firmach.

Twórcą i realizatorem RemaTV jest firma GJC International Sp. z o.o. sp. k., lider polskiego rynku targowego w branży reklamowej. Od 12 lat organizujemy Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, wydajemy magazyn branżowy Gifts Journal, katalog ESB, zajmujemy się organizacją roadshow a także świadczymy profesjonalne usługi biznesowe dla firm z całej Europy.

Misja i wizja RemaTV

RemaTV to kompleksowe, praktyczne i opiniotwórcze źródło informacji o branży przekazywane poprzez materiały wideo.

Naszą misją jest upowszechnianie dobrej jakości materiałów wideo, które dostarczać będą informacji i wiedzy, podnosić będą kompetencje pracownicze i managerskie oraz wspierać będą relacje handlowe firm obecnych w branży reklamy i poligrafii.

Co oferuje RemaTV

GJC News
W tym miejscu znajdą Państwo videonewsy informujące o wszystkich naszych wydarzeniach, w tym nowości, zmiany oraz praktyczne i użyteczne informacje dotyczące targów RemaDays Warsaw, OneDay Roadshow oraz o innych naszych imprezach i produktach.

GiftsWorld / Print&Technology / Out&InDoor
Każdy z tych działów zawiera materiały video z życia branży, relacje z wydarzeń branżowych oraz prezentacje wartościowych firm i produktów, które dedykowane są konkretnemu sektorowi branżowemu.

Materiały szkoleniowe
To dział skierowany dla wszystkich, poszukujących wartościowych informacji i wiedzy z zakresu rozwoju osobistego, zarządzania, prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji i wielu innych tematów niezbędnych w pracy. Materiały przeznaczone są głównie do handlowców i managerów. Jasne tytuły i opisy materiałów pozwolą dotrzeć do właściwych rozwiązań, które poszukujemy w codziennej pracy.

Na portalu znajdą też Państwo archiwum newsletterów. Newslettery wysyłane są co tydzień i zawierają komplet najświeższych materiałów video. Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału i dołączenia do listy wysyłkowej.

Zapraszamy do korzystania z RemaTV i życzymy miłego oglądania!